Kontakta oss

TEK Kompetens Halmstad
Telefon: 035-17 18 90
e-post: tek@tek.se
Postadress: Slottsmöllan 10B
302 31 Halmstad
Besöksadress: Slottsmöllan ingång E

Öppettider
Måndag – Fredag: kl. 08.00-16.30
Lunchstängt: kl. 12.00-13.00

Personal Halmstad
Jaana Miettinen
Direkttel: 035-17 18 92
jaana@tek.se
Utbildningssamordnare, administration

Anneli Bengtsson
Direkttel: 035-17 18 94
anneli@tek.se
Utbildningssamordnare, administration, ekonomi

Paulin Rubensson
Mobil: 0708-610235
Direkttel: 035-17 18 93
paulin@tek.se
Kompetensutvecklare

Katarina Alvén
Direkttel: 035-17 18 96
katarina@tek.se
Ekonomi

Sten Liljedahl
Mobil: 0708-508090
Direkttel: 035-17 18 91
sten@tek.se
VD

TEK Kompetens Varberg
Telefon: 0340-155 55
e-post: tek@tek.se
Postadress: Birger Svenssons väg 34 A
432 40 Varberg

Personal Varberg
Birgitta Lennermo
Mobil: 0706-99 04 15
Tel: 0340-155 55
Birgitta.Lennermo@tek.se
Kompetensutvecklare