TEK Kompetens Halmstad
Telefon: 035-17 18 90
e-post: tek@tek.se
Postadress: Slottsmöllan 10B
302 31 Halmstad
Besöksadress: Slottsmöllan ingång E (Röd infart)

Öppettider
Måndag – Fredag: kl. 08.00-16.30
Lunch stängt: kl. 12.00-13.00

Personal Halmstad
Emma Normark Emma Normark
Direkttel: 035-17 18 94
emma@tek.se
Utbildningssamordnare, administration
Jaana Miettinen Jaana Miettinen
Direkttel: 035-17 18 92
jaana@tek.se
Utbildningssamordnare, administration
Joakim Thureson Joakim Thureson
Mobil: 0732-345158
joakim@tek.se
Projektledare Indigo
Katarina Alvén Katarina Alvén
Direkttel: 035-17 18 96
katarina@tek.se
Ekonomi
Paulin Rubensson Paulin Rubensson
Mobil: 0708-610235
Direkttel: 035-17 18 93
paulin@tek.se
Kompetensutvecklare
Pontus Lindström Pontus Lindström
Mobil: 0708-660402
pontus@tek.se
Rådgivare & Projektledare
Sten Liljedahl Sten Liljedahl
Mobil: 0708-508090
Direkttel: 035-17 18 91
sten@tek.se
VD
Urban Thuresson Urban Thuresson
Mobil: 0725-095320
urban@tek.se
Seniorkonsult
TEK Kompetens Varberg
Telefon: 0340-155 55
e-post: tek@tek.se
Postadress: Birger Svenssons väg 34 A (Ventilohuset)
432 40 Varberg

Personal Varberg
Birgitta Lennermo Birgitta Lennermo
Mobil: 0706-990415
Tel: 0340-155 55
Birgitta.Lennermo@tek.se
Kompetensutvecklare, Projektledare Marknadslyftet
Erika Gyllensvaan Erika Gyllensvaan
Mobil: 0733-808644
erika@tek.se
Föräldraledig
Nasim Oveissi Nasim Oveissi
Mobil: 0763-095335
nasim@tek.se
Projektledare Smart Industri

KONTAKTA OSS

KONTAKTA OSS