Kontakta oss

TEK Kompetens Halmstad
Telefon: 035-17 18 90
e-post: tek@tek.se
Postadress: Slottsmöllan 10B
302 31 Halmstad
Besöksadress: Slottsmöllan ingång E

Ändrade öppettider under sommaren
Vi har semesterstängt under v.27-30
Kontoret är åter bemannat den 29 juli kl.8.00
Vid brådskande ärenden smsa Sten 0708-508090

Öppettider
Måndag – Fredag: kl. 08.00-16.30
Lunch stängt: kl. 12.00-13.00

Personal Halmstad
Jaana Miettinen
Direkttel: 035-17 18 92
jaana@tek.se
Utbildningssamordnare, administration

Emma Normark
Direkttel: 035-17 18 94
emma@tek.se
Utbildningssamordnare, administration

Paulin Rubensson
Mobil: 0708-610235
Direkttel: 035-17 18 93
paulin@tek.se
Kompetensutvecklare

Katarina Alvén
Direkttel: 035-17 18 96
katarina@tek.se
Ekonomi

Urban Thuresson
Mobil: 0725-095320
urban@tek.se
Seniorkonsult

Frida Höst
Mobil: 0735-401923
frida@tek.se
Intern Controller

Joakim Thureson
Mobil: 0732-345158
joakim@tek.se
Projektledare Indigo

Sten Liljedahl
Mobil: 0708-508090
Direkttel: 035-17 18 91
sten@tek.se
VD

TEK Kompetens Varberg
Telefon: 0340-155 55
e-post: tek@tek.se
Postadress: Birger Svenssons väg 34 A
432 40 Varberg

Personal Varberg
Birgitta Lennermo
Mobil: 0706-990415
Tel: 0340-155 55
Birgitta.Lennermo@tek.se
Kompetensutvecklare, Projektledare Marknadslyftet

Erika Gyllensvaan
Mobil:0733-808644
erika@tek.se
Projektledare Digiresan

Nasim Oveissi
Mobil:0763-095335
nasim@tek.se
Projektledare Smart Industri